Ubezpieczenie nieruchomości z darmowym assistance

Bezpłatna pomoc technika AGD, hydraulika, elektryka oraz szereg innych ułatwień w codziennym życiu? Ubezpieczenie nieruchomości z darmowym pakietem home assistance Aviva dołącza do ubezpieczeń mieszkań i domów Mój Apartament. Promocja dotyczy umów zawartych do końca października.
Według danych firmy Mondial Assistance, która współpracuje z Avivą w tym zakresie, w 2010 roku liczba interwencji z zakresu home assistance wzrosła w Polsce o 55 proc. względem roku poprzedniego. Rok wcześniej wzrost również przekroczył 50 proc. Home assistance jest coraz częściej dołączane do ubezpieczeń i usług bankowych.

Najbardziej popularne usługi od początku tego roku w ramach home assistance to – według danych Mondial Assistance: serwis urządzeń AGD (43 proc. interwencji), pomoc hydraulika (23 proc.), serwis urządzeń RTV (14 proc.), naprawa komputerów osobistych (6 proc.) i pomoc ślusarza (5 proc.). Najczęściej korzystają z niej mieszkańcy województw: mazowieckiego, dolnośląskiego i śląskiego.
 
Szczególnie atrakcyjna z punktu widzenia klientów – bo szybki i bezpłatny – jest serwis sprzętu AGD, RTV i PC (zwłaszcza pogwarancyjny). Wielu z nas nie wie, gdzie szukać odpowiednich fachowców i nie ma na to czasu. Home assistance dołączony do ubezpieczenia mieszkania lub domu rozwiązuje ten problem.
 
Home assistance to również szereg usług dodatkowych, w tym informacyjnych: pomoc w zakupach, rezerwacja hoteli, biletów na podróż, koncert, mecz, wynajęcie samochodu, pomoc weterynaryjna.
 
Wartość całego rynku ubezpieczeń od nagłych zdarzeń na terenie domu i home assistance w Europie szacuje się na 2,65 mld euro (dane za 2010 rok). Największe rynki to Wielka Brytania, Francja i Hiszpania.

Aviva

Agent Ubezpieczeniowy - portal sktupiający Agentów Ubezpieczeniowych

Agencie, jeszcze nie masz konta?! Zarejestruj się jak najszybciej! Posiadając konto na naszym portalu możesz m.in. korzystać z Programu LEAD, założyć własną wizytówkę w Katalogu Agentów i czytać artykuły w Centrum Wiedzy Agenta dotyczące Twojej branży! Rejestracja jest darmowa!

Rejestracja

Jesteś tutaj pierwszy raz?
Nie masz jeszcze swojego konta?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła? | Problemy z logowaniem?
Uwaga!

Korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Aby zalogować się do Panelu Agenta prosimy pobrać i zainstalować najnowszą wersję przeglądarki Internet Explorer.