Wszystko co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu inwestycyjnym.

Ubezpieczenie inwestycyjne to inaczej ubezpieczenie z funduszem inwestycyjnym. To oznacza, że składka rozdzielana jest do dwóch rodzajów ubezpieczeń. Ty sam decydujesz ile i gdzie ma wpływać.
Kupując ubezpieczenie inwestycyjne musisz wiedzieć, że część Twoich pieniędzy trafi na konto, gdzie będzie pracować, pozostała cześć będzie opłatą za Twoją ochronę. Jednak to Ty decydujesz ile i gdzie ma wpływać. Ubezpieczenie z funduszem inwestycyjnym łączy ze sobą trzy funkcje.
  1. Ochrona ubezpieczeniowa.

    Opłacając składkę polisy inwestycyjnej masz pewność, że jesteś ubezpieczony. Sam decydujesz o kwocie wpływającej na ubezpieczenie, co w konsekwencji wpływa na jakość i ilość świadczeń.
  2. Zabezpieczenie Twoich bliskich.

    W razie Twojej śmierci pieniądze zgromadzone na funduszu inwestycyjnym, otrzyma osoba, którą wyznaczyłeś w umowie, wiec Twoja rodzina będzie mała gotówkę. Osobą  uposażoną nie musi być nikt z Tobą spokrewniony. Pieniądze możesz przepisać na kogo zechcesz. Jednak dokładnie przemyśl tą kwestię.
  3. Buduje kapitał na przyszłość.

    Kwota, którą wpłacasz na ubezpieczenie z funduszem inwestycyjnym ciągle rośnie, a to daje Ci możliwość godnego życia na emeryturze.
 
Celem takiej polisy jest przede wszystkim łączenie ochrony z długoterminowym oszczędzaniem. Sam decydujesz o kwotach wpływających na dane cele. Im wcześniej zdecydujesz się na tego typu polisę, tym więcej zarobisz na przyszłość. Pamiętaj również, że zawsze możesz zmienić osobę uposażoną. Porozmawiaj o tym ze sowim agentem.
AU

Agent Ubezpieczeniowy - portal sktupiający Agentów Ubezpieczeniowych

Agencie, jeszcze nie masz konta?! Zarejestruj się jak najszybciej! Posiadając konto na naszym portalu możesz m.in. korzystać z Programu LEAD, założyć własną wizytówkę w Katalogu Agentów i czytać artykuły w Centrum Wiedzy Agenta dotyczące Twojej branży! Rejestracja jest darmowa!

Rejestracja

Jesteś tutaj pierwszy raz?
Nie masz jeszcze swojego konta?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła? | Problemy z logowaniem?
Uwaga!

Korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Aby zalogować się do Panelu Agenta prosimy pobrać i zainstalować najnowszą wersję przeglądarki Internet Explorer.