OC - jak dostać zniżkę

Niestety ubezpieczenia komunikacyjne są coraz droższe. Jest jednak wiele możliwości uzyskania zniżki na OC i nie chodzi tylko o bezszkodową jazdę.
Ubezpieczenie komunikacyjneWielu kierowców nie wie, za co może uzyskać zniżki w opłatach ubezpieczeń komunikacyjnych. Większość kierowców uważa, że zniżkę dostaniemy głównie za bezszkodową jazdę. Mimo, że ubezpieczenia są coraz droższe, możemy płacić mniej.
 

Ubezpieczyciel może obniżyć nam cenę polisy za:

  • bezszkodowy przebieg ubezpieczenia,
  • posiadanie dzieci (towarzystwa zakładają w swoich szacunkach, że rodzice jeżdżą znacznie ostrożniej od bezdzietnych kierowców),
  • markę samochodu (niektóre marki samochodów cieszą się mniejsza popularnością wśród złodziei, większość towarzystw ubezpieczeniowych docenia ten fakt i oferuje zniżki dla posiadaczy odpowiednich marek),
  • wiek właściciela pojazdu,
  • dodatkowe zabezpieczenia (jeżeli samochód posiada dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe lub nowoczesne technologie pozwalające zlokalizować samochód, to prawie zawsze można liczyć na sporą obniżkę kosztów polisy).
Na spotkanie z agentem ubezpieczeniowym warto się przygotować. Cenę zawsze można zmniejszyć. Wiadomo, że firmy ubezpieczeniowe będą chciały wziąć od nas jak najwięcej pieniędzy za polisę, ale jeśli wiemy, za co należą nam się zniżki, śmiało możemy to wykorzystać. Można również wspomnieć o rozbieżności ceny proponowanej w internecie, a tej bezpośrednio w biurze, jeśli takowa istnieje.
AU

Agent Ubezpieczeniowy - portal sktupiający Agentów Ubezpieczeniowych

Agencie, jeszcze nie masz konta?! Zarejestruj się jak najszybciej! Posiadając konto na naszym portalu możesz m.in. korzystać z Programu LEAD, założyć własną wizytówkę w Katalogu Agentów i czytać artykuły w Centrum Wiedzy Agenta dotyczące Twojej branży! Rejestracja jest darmowa!

Rejestracja

Jesteś tutaj pierwszy raz?
Nie masz jeszcze swojego konta?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła? | Problemy z logowaniem?
Uwaga!

Korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Aby zalogować się do Panelu Agenta prosimy pobrać i zainstalować najnowszą wersję przeglądarki Internet Explorer.