Ubezpieczenie zdrowotne – lek na bolączki naszych czasów

Często żyjemy w takim pośpiechu i zabieganiu, że brakuje nam czasu na zadbanie o zdrowie – nie tylko swoje, ale i najbliższych. Odkładamy terminy kolejnych wizyt i badań, bo zawsze coś pilniejszego wymaga naszego zaangażowania. Przepełnione publiczne przychodnie, brak wolnych terminów wizyt do lekarzy specjalistów i coraz większy chaos w służbie zdrowia nie zachęcają do regularnego dbania o zdrowie.

Ubezpieczenie zdrowotneZapracowanie

W ramach prywatnej polisy możemy umówić się do lekarza nie tylko szybko, ale też w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z innymi obowiązkami. 24-godzinna infolinia gwarantuje sprawny kontakt z ubezpieczycielem, który sam sprawdzi dostępność wolnych terminów wizyt i badań oraz umówi nas do specjalisty.

Bezpieczeństwo najmłodszych

Małe dzieci przeważnie często chorują. Gdy pojawia się gorączka lub ostry ból, albo kiedy dojdzie do jakiegoś wypadku, nawet niegroźnego, rodzice tracą głowę – nie wiedzą, jak pomóc dziecku. Wówczas pomocne okazują się usługi prywatnych ubezpieczycieli: natychmiastowa konsultacja telefoniczna (by ukierunkować roztrzęsionego rodzica na właściwe działanie), możliwość zamówienia wizyty domowej, szybki kontakt z pediatrą (do 24 godzin) i specjalistami (do 3 dni) bez zbędnych formalności.

Badanie? Proszę bardzo!

Każdy, kto korzystał ze specjalistycznej opieki zdrowotnej w ramach NFZ wie, że łatwiej dostać skierowanie na specjalistyczne badania na początku roku. W listopadzie czy grudniu limity badań są już często wyczerpane. Jeśli korzystamy z prywatnej polisy, nie musimy się martwić, że na zdiagnozowanie choroby trzeba będzie czekać do Nowego Roku.

Lepiej zapobiegać, niż leczyć

Prywatni ubezpieczyciele wiedzą, że dzięki profilaktyce można uniknąć długotrwałego i kosztownego leczenia. W ramach polisy możesz nie tylko leczyć już wykryte schorzenia, ale także kontrolować swój stan zdrowia, by skutecznie przeciwdziałać chorobom.

Pracodawca z ludzką twarzą

Polisy grupowe to korzystne pakiety za przystępne ceny. W wielu firmach ubezpieczenie zdrowotne to element systemu premiowego. W ramach takich polis można zagwarantować ochronę także rodzinie pracownika. Warto wiedzieć, że składki za grupowe ubezpieczenia zdrowotne można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu pracodawcy.

AU

Agent Ubezpieczeniowy - portal sktupiający Agentów Ubezpieczeniowych

Agencie, jeszcze nie masz konta?! Zarejestruj się jak najszybciej! Posiadając konto na naszym portalu możesz m.in. korzystać z Programu LEAD, założyć własną wizytówkę w Katalogu Agentów i czytać artykuły w Centrum Wiedzy Agenta dotyczące Twojej branży! Rejestracja jest darmowa!

Rejestracja

Jesteś tutaj pierwszy raz?
Nie masz jeszcze swojego konta?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła? | Problemy z logowaniem?
Uwaga!

Korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Aby zalogować się do Panelu Agenta prosimy pobrać i zainstalować najnowszą wersję przeglądarki Internet Explorer.