O nas

Portal AgentUbezpieczeniowy.pl, został stworzony z myślą o agentach ubezpieczeniowych. Jest to specjalna platforma, na której agenci będą mogli promować swoją działalność, a klienci zaczerpnąć wiedzy na temat rynku ubezpieczeń w Polsce i znaleźć doradcę ubezpieczeniowego w swojej okolicy.
 
Pomysłodawcami projektu są ludzie od lat związani z branżą ubezpieczeniową, a co za tym idzie - znający problemy agentów od podszewki. Twórcy portalu do lat współpracują z najwyższej klasy doradcami ubezpieczeniowymi w Polsce. Dzięki temu poznali problemy i potrzeby agentów ubezpieczeniowych, a efektem poznania jest portal AgentUbezpieczeniowy.pl.
 
Chcemy aby AgentUbezpieczeniowy.pl był źródłem kompleksowych informacji dotyczącym ubezpieczeń i branży, a także miejscem spotkań osób pracujących w tym niełatwym zawodzie. Pragniemy pomagać w rozwiązywaniu kłopotów związanych z pozyskiwaniem klientów, problemów z menadżerami i podwładnymi, a także z etyką, czy wypaleniem zawodowym.  
 
Mamy świadomość, że bezpośredni kanał sprzedaży jest i nadal będzie najlepszym wyjściem dla klienta i agenta. Liczymy więc na to, że uda nam się przekonać Was o tym, że Internet nie jest zagrożeniem lecz pomocnym narzędziem w pracy każdego doradcy ubezpieczeniowego. Chcemy to osiągnąć przez fachowo przygotowane publikacje dotyczące technik sprzedaży, marketingu, czy też porad prawnych.
 
Koncentrujemy swoją uwagę na najwyższym poziomie przekazywanych Wam informacji. W związku z czym dostarczamy agentom fachową wiedzę na temat branży ubezpieczeniowej.
 
AgentUbezpieczeniowy.pl to portal dla kupujących i sprzedających ubezpieczenie. Pośredniczymy w tych kontaktach dla jednego celu – dobrego zabezpieczenia życia i mienia.

Właścicielem portalu AgentUbezpieczeniowy.pl jest firma Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.. Siedziba Spółki: 53-659 Wrocław, ul. Generała Władysława Sikorskiego 2-8, numer KRS: 0000671372, NIP: 895-182-19-18.
Biuro firmy czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00

Agent Ubezpieczeniowy - portal sktupiający Agentów Ubezpieczeniowych

Agencie, jeszcze nie masz konta?! Zarejestruj się jak najszybciej! Posiadając konto na naszym portalu możesz m.in. korzystać z Programu LEAD, założyć własną wizytówkę w Katalogu Agentów i czytać artykuły w Centrum Wiedzy Agenta dotyczące Twojej branży! Rejestracja jest darmowa!

Rejestracja

Jesteś tutaj pierwszy raz?
Nie masz jeszcze swojego konta?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła? | Problemy z logowaniem?
Uwaga!

Korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Aby zalogować się do Panelu Agenta prosimy pobrać i zainstalować najnowszą wersję przeglądarki Internet Explorer.