Polityka prywatności

Firma Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. szanuje prywatność swoich Użytkowników, dlatego wszelkie zasady zachowania poufności są udostępniane wszystkim zainteresowanym. Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. będąc wyłącznym administratorem Państwa danych dba, w sposób szczególny o ich bezpieczeństwo. Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. przetwarza Państwa dane zgodnie z art. 23 ust. 1, pkt 1,3 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych w celach związanych z prowadzeniem działalności handlowo-usługowej.
 
Informujemy również, że Państwa dane mogą być przekazywane uprawnionym organom publicznym oraz towarzystwom lub agentom ubezpieczeniowym i innym partnerom.
 
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. gwarantuje Państwu realizację uprawnień wynikających z art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych, w szczególności prawo wglądu do własnych danych oraz ich modyfikację, prawo żądania aktualizacji danych, prawo do usunięcia swoich danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w przepisach tej ustawy.

Agent Ubezpieczeniowy - portal sktupiający Agentów Ubezpieczeniowych

Agencie, jeszcze nie masz konta?! Zarejestruj się jak najszybciej! Posiadając konto na naszym portalu możesz m.in. korzystać z Programu LEAD, założyć własną wizytówkę w Katalogu Agentów i czytać artykuły w Centrum Wiedzy Agenta dotyczące Twojej branży! Rejestracja jest darmowa!

Rejestracja

Jesteś tutaj pierwszy raz?
Nie masz jeszcze swojego konta?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła? | Problemy z logowaniem?
Uwaga!

Korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Aby zalogować się do Panelu Agenta prosimy pobrać i zainstalować najnowszą wersję przeglądarki Internet Explorer.