Co oznacza NNW?

NNW to następstwo nieszczęśliwych wypadków.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków umożliwia otrzymanie odszkodowania, jeżeli doznane uszkodzenie ciała spowoduje trwały uszczerbek na zdrowiu (o uszczerbku decyduje lekarz współpracujący z Towarzystwem).

Bardzo często uszczerbek na zdrowiu wyceniany jest procentowo, np - złamanie ręki - 10%, złamanie żebra 5%, utrata kończyny dolnej 70%. Taki też procent sumy ubezpieczenia jest wypłacany poszkodowanemu.

W niektórych polisach, za śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypłaca się tylko 50% sumy ubezpieczenia – zwróć na to uwagę przy podpisywaniu umowy.

W polisach turystycznych sumy ubezpieczenia NNW nie są wysokie - do około 5000 Euro. Warto jednak wykupić to rozszerzenie ubezpieczenia, ponieważ jest jednym z najtańszych elementów polisy, więc nie warto na nim oszczędzać (na kilkudniowy wyjazd jest to koszt rzędu kilku złotych).

Agent Ubezpieczeniowy - portal sktupiający Agentów Ubezpieczeniowych

Agencie, jeszcze nie masz konta?! Zarejestruj się jak najszybciej! Posiadając konto na naszym portalu możesz m.in. korzystać z Programu LEAD, założyć własną wizytówkę w Katalogu Agentów i czytać artykuły w Centrum Wiedzy Agenta dotyczące Twojej branży! Rejestracja jest darmowa!

Rejestracja

Jesteś tutaj pierwszy raz?
Nie masz jeszcze swojego konta?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła? | Problemy z logowaniem?
Uwaga!

Korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Aby zalogować się do Panelu Agenta prosimy pobrać i zainstalować najnowszą wersję przeglądarki Internet Explorer.