Czy ubezpieczenie inwestycyjne pozwala dokonywać zmian alokacji i konwersje środków pomiędzy Ubezpieczeniowymi Funduszami Kapitałowymi?

Ogólne warunki ubezpieczeń na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym pozwalają dokonywać zmiany w dyspozycji podziału składki pomiędzy fundusze. Możliwa jest także konwersja zgromadzonych środków. Niektóre z towarzystw udostępniają aplikacje internetowe, dzięki którym możesz zarządzać rachunkiem i dokonywać zmian. Musisz jednak pamiętać, że niektóre towarzystwa  wprowadzają limity bezpłatnych  konwersji i zmian alokacji. Każda taka czynność ponad wyznaczone limity obciąża rachunek jednostek UFK. Wydanie dyspozycji konwersji środków nie oznacza natychmiastowego zbycia i nabycia jednostek uczestnictwa. W przypadku funduszy w PLN proces ten trwa od 2 do 4 dni, natomiast w przypadku funduszy prowadzonych w obcej walucie od 6 do 9 dni.

Agent Ubezpieczeniowy - portal sktupiający Agentów Ubezpieczeniowych

Agencie, jeszcze nie masz konta?! Zarejestruj się jak najszybciej! Posiadając konto na naszym portalu możesz m.in. korzystać z Programu LEAD, założyć własną wizytówkę w Katalogu Agentów i czytać artykuły w Centrum Wiedzy Agenta dotyczące Twojej branży! Rejestracja jest darmowa!

Rejestracja

Jesteś tutaj pierwszy raz?
Nie masz jeszcze swojego konta?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła? | Problemy z logowaniem?
Uwaga!

Korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Aby zalogować się do Panelu Agenta prosimy pobrać i zainstalować najnowszą wersję przeglądarki Internet Explorer.