Czym dla towarzystw ubezpieczeniowych jest choroba przewlekła?

Za chorobę przewlekłą, towarzystwa ubezpieczeniowe, uznają stan chorobowy, który cechuje się powolnym rozwojem i długim przebiegiem, czyli np. nowotwory, astma, epilepsja, cukrzyca i podobne.
 
Jeśli chorujesz np. na epilepsję, musisz się nastawić, że będziesz musiał liczyć się z opłaceniem specjalnej zwyżki, której wartość sięga czasem nawet 400% podstawowej składki. Towarzystwo może również  odmówić pokrycia kosztów leczenia Twojej choroby, jeżeli byłeś na nią leczony w ostatnich latach. Dlatego, zanim podpiszesz umowę, uważnie przeczytaj jej warunki ogólne.

Jeśli w trakcie trwania Twojej polisy zdrowotnej, zachorujesz przewlekle, oczywiście polisa powinna pokryć koszty leczenia. Sprawdź warunki umowy ubezpieczeniowej i zwróć szczególną uwagę na wyłączenia od odpowiedzialności.

Agent Ubezpieczeniowy - portal sktupiający Agentów Ubezpieczeniowych

Agencie, jeszcze nie masz konta?! Zarejestruj się jak najszybciej! Posiadając konto na naszym portalu możesz m.in. korzystać z Programu LEAD, założyć własną wizytówkę w Katalogu Agentów i czytać artykuły w Centrum Wiedzy Agenta dotyczące Twojej branży! Rejestracja jest darmowa!

Rejestracja

Jesteś tutaj pierwszy raz?
Nie masz jeszcze swojego konta?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła? | Problemy z logowaniem?
Uwaga!

Korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Aby zalogować się do Panelu Agenta prosimy pobrać i zainstalować najnowszą wersję przeglądarki Internet Explorer.