Jaka jest różnica między ubezpieczeniem zdrowotnym w NFZ, a ubezpieczeniem prywatnym?

Ubezpieczenie prywatne jest tylko dodatkiem do ubezpieczenia w Narodowym Funduszu Zdrowia, dlatego zakres świadczeń jest uboższy. Jeśli wiec nie jesteś ubezpieczony w NFZ musisz liczyć się z tym, że zapłacisz za wezwanie karetki do domu. Jeśli natomiast skręcisz nogę i będziesz musiał iść do chirurga, możesz udać się do placówki, z którą współpracuje Twój ubezpieczyciel. Pamiętaj by wziąć ze sobą kartę ubezpieczenia.

Świadczenia oferowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe są różne. Dlatego wszystkie wymienione rodzaje badań i miejsca, które obsługuje polisa, są wymienione w Katalogu Świadczeń, dołączonego do umowy. Tam zajedziesz wszystkie placówki, w których możesz leczyć się w ramach prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Agent Ubezpieczeniowy - portal sktupiający Agentów Ubezpieczeniowych

Agencie, jeszcze nie masz konta?! Zarejestruj się jak najszybciej! Posiadając konto na naszym portalu możesz m.in. korzystać z Programu LEAD, założyć własną wizytówkę w Katalogu Agentów i czytać artykuły w Centrum Wiedzy Agenta dotyczące Twojej branży! Rejestracja jest darmowa!

Rejestracja

Jesteś tutaj pierwszy raz?
Nie masz jeszcze swojego konta?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła? | Problemy z logowaniem?
Uwaga!

Korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Aby zalogować się do Panelu Agenta prosimy pobrać i zainstalować najnowszą wersję przeglądarki Internet Explorer.