Infolinia:
+48 71 736 75 55
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00

Witamy w Strefie Agenta!

Program LEAD - AgentUbezpieczeniowy.pl
Program LEAD pomaga przy współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą się ubezpieczyć. To rozwiązanie posiada wszystkie możliwe ubezpieczenia, a Ty możesz bardzo szybko wykupić LEAD, przez co szybciej skontaktujesz się z zainteresowaną osobą. Twórcy systemu zadbali o klienta, ale również o Ciebie! Kupując lead masz koleją osobę w bazie danych, która może przekazać Ci polecenia. Im więcej lead’ów, tym więcej korzyści dla Ciebie!

Dowiedz się więcej »
Katalog agentów - AgentUbezpieczeniowy.pl
Jesteś agentem ubezpieczeniowym, ale nie wiesz co zrobić, by poszerzyć swoją bazę klientów? Dobrze trafiłeś! Tutaj możesz za darmo zarejestrować się w Katalogu Agentów. Dzięki temu, kontakt do Ciebie może znaleźć wiele osób! Możesz też sam wziąć sprawy w soje ręce i zacząć kupować leady. Logowanie w naszym systemie to również pogłębianie swojej wiedzy na temat zawodu. Dzięki rejestracji możesz przeglądać porady specjalistów z różnych dziedzin i czytać wywiady z najskuteczniejszymi agentami w Polsce!

Dowiedz się więcej »
Centrum Wiedzy Agenta - AgentUbezpieczeniowy.pl
W tym dziale znajdziesz najważniejsze informacje potrzebne do Twojej pracy. Dzięki pogrupowaniu, możesz łatwo znaleźć interesujące Cię treści. Centrum Wiedzy Agenta to nic innego, jak kompendium wiedzy każdego doradcy ubezpieczeniowego. Dla raczkujących w zawodzie przygotowaliśmy specjalne poradniki, które pomogą Wam się odnaleźć w świecie agentów.

Centrum Widzy Agenta zostało stworzone z myślą o tych, którzy ciągle chcą wiedzieć więcej i więcej. Dlatego koniecznie zaglądaj na te strony!

Czytaj artykuły »

Witaj Agencie!

W ciągu najbliższych lat liczba użytkowników Sieci będzie się systematycznie powiększać. Dojdzie do głosu pokolenie, które większość informacji zdobywa przez Internet. Zamieni książkę telefoniczną, encyklopedie i słowniki, infolinię telefoniczną na Sieć, jako źródło pierwszej informacji. Już teraz wygodniej jest zarezerwować seans w kinie czy noclegi w hotelu właśnie w ten sposób – o każdej porze dnia i nocy, bez wychodzenia z domu – online.
 
Jesteś na pierwszy...
Czytaj więcej »

Poleć portal
znajomemu
agentowi!

Wpisz adres e-mail znajomego:

Zapisz się
do darmowego
newslettera!

Wpisz swój adres e-mail:

Kontakt:

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Generała Władysława Sikorskiego 2-8, 53-659 Wrocław

tel. +48 71 736 75 55

Agent Ubezpieczeniowy - portal sktupiający Agentów Ubezpieczeniowych

Agencie, jeszcze nie masz konta?! Zarejestruj się jak najszybciej! Posiadając konto na naszym portalu możesz m.in. korzystać z Programu LEAD, założyć własną wizytówkę w Katalogu Agentów i czytać artykuły w Centrum Wiedzy Agenta dotyczące Twojej branży! Rejestracja jest darmowa!

Rejestracja

Jesteś tutaj pierwszy raz?
Nie masz jeszcze swojego konta?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła? | Problemy z logowaniem?
Uwaga!

Korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Aby zalogować się do Panelu Agenta prosimy pobrać i zainstalować najnowszą wersję przeglądarki Internet Explorer.